AtelierLuhacovice.cz

Marie Karlíková
Hrazanská 23
Luhačovice
76326

GSM: 603457984
GPS 49°5'48.882"N, 17°44'40.296"E
atelierluhacovice@centrum.cz

Popis ubytování

Poskytujeme ubytování rodinného typu v samostatně stojící budově obsahující jeden apartmán o rozloze 38,5m2, koupelna 2,6m2. V apartmánu je vlastní sociální zařízení sprchový kout, kuchyňský kout s varnou konvicí a ledničkou. Je vybaven televizí s HD rozlišením a úhlopříčkou 82 cm se satelitním příjmem. Televize má USB vstup s možností připojení USB flash disku nebo klasického disku, takže je možné si s sebou vzít své oblíbené filmy na těchto médiích. Dále je televizní přijímač vybaven konektorem HDMI pro možnost připojení notebooku. Připojkou na internet-datový kabel je součástí apartmánu stejně jako psací stůl.Foto interiéru si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

V apartmánu je k dispozici mapa Luhačovic, okolí a cyklomapa.

 

Parkování

V našem objektu je zajištěno parkování vašeho vozidla za elektronicky uzavíratelnou bránou. Po celou dobu Vašeho pobytu je vozidlo pojištěno. Parkovací stání si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.

 

Káva a čaj zdarma

Po celou dobu pobytu máte k dispozici ZDARMA kávu a čaj na pokoji a varnou konvici k jeho přípravě.

 

Vyuka výtvarných technik během Vašeho pobytu

Svůj pobyt si můžete ozvláštnit pobytem v našem výtvarném ateliéru-který se nachází v bezprostřední blízkosti Vašeho apartmánu. Vyukou různých výtvarných technik se zabývýme již více jak 15 let. Zlomek tvorby si můžete prohlédnout v naší FOTOGALERII. Vyuku si můžete objednat předem nebo až na místě a tak využít například nepřízniého počasí a ještě domů přivést originální dárek z lázní nebo si jej zakoupit v našem obchodě. Pro ubytované poskytujeme slevy. Více o našem ateliéru se dozvíte ZDE.

 

Půjčení kola zdarma při týdenním pobytu

Pokud si u nás objednáte týdenní pobyt (minálně 6 nocí pro dvě odoby) po celou dobu pobytu máte k dispozici ZDARMA 2 jízdní kola typu tracking-jedno pánské a jedno dámské. Při jejich půjčení pouze zaplatíte vratnou kauci 1000 Kč za každé kolo, která vám bude na konci pobytu vrácena. Pro kratší pobyty tuto výhodu neposkytujeme a ani není možné si pronájem kol zapaltit. Kola jsou určena k pohybu pouze po Lázních a bezprostředním okolí a ne k horské cykloturistice po nezpevněných površích.

 

Relaxace a odpočinek

K relaxaci a dopočinku můžete použít celý prostor našeho pozemku obzvláště pak sad o rozloze cca 800m. Fotogalerie exteriér.

Náš objekt je vzdálen zhruba 15 minut klidné chůze od centra lázeňského města se všemi jeho atrakcemi. Více informací na www.luhacovice.cz

Polohu našeho objektu si můžete prohlédnout v sekci kontakty včetně zobrazení na mapě.

 

Nekuřácký apartmán

Náš apatrmá je nekuřácký, ale pro kuřáky je vyhrazen prostor s popelníkem v jeho bezprostřední blízkosti i s posezením.

 

Návštěva s domácím mazlíčkem

Bohužel naše ubytování není přizpůsobeno k ubytování vašeho pejska či kočičky.

 

Třídíme odpad

Naše ubytovací zařízení je vybaveno kontejnery na tříděný odpad a veškerý odpad je tříděn již přímo na pokoji u našeho hosta. Zvlášť třídíme sklo, papír, petláhve, tetrapack, směsný odpad. Tento koncept byl vytvořen v souladu s konceptem trvale udržitelného rozvoje.

Obrázky neleznete v naší fotogalerii zde.